Kontakt

Siedziba główna

ul. Nowy Świat 16 c
80-299 Gdańsk
tel.: 58 554 59 45-48
fax: 58 554 59 50

kontakt@polbruk.pl

Działy sprzedaży

Region: Południowy

DZIAŁ SPRZEDAŻY W RZESZOWIE
Lipie 83
36-060 Głogów Małopolski
tel.: 17 851 80 80; 601 835 931
rzeszow@polbruk.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY W NIEPOŁOMICACH
ul.Skarbowa 43
32-005 Niepołomice
tel.: 12 290 00 30, 12 292 51 72
niepolomice@polbruk.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY W LUBLINIE
ul.Mełgiewska 74
20-234 Lublin
tel. 81 710-26-39; 81 710-27-30
lublin@polbruk.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY W KIELCACH
ul.Ściegiennego 262
25-116 Kielce
tel.: 41 348 95 00 wew. 120,122
kielce@polbruk.pl

Region: Zachodni

DZIAŁ SPRZEDAŻY W TARNOWSKCH GÓRACH
ul. Batalionów Chłopskich 2
42-680 Tarnowskie Góry
tel.: 32 284 13 81
tel.: 32 384 32 12
fax 32 750 07 85
tarnowskiegory2@polbruk.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY W PRÓSZKOWIE
ul.Parkowa 9
46-060 Prószków
tel.: 77 451 59 90
proszkow@polbruk.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY W OPOLU
ul. Kępska 3
45-129 Opole
tel. 77 454 08 74
fax. 77 454 08 73

DZIAŁ SPRZEDAŻY W LEGNICY
ul.Gniewomierska 1
59-220 Legnica
tel.: 76 850 72 34
legnica@polbruk.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY W KOTLARNI
ul.Dębowa 3
47-246 Kotlarnia
tel.: 77 484 87 79
kotlarnia@polbruk.pl

Region: Centralny

DZIAŁ SPRZEDAŻY W WARSZAWIE
ul. Chełmżyńska 249
04-458 Warszawa
tel.: 22 673 57 25;tel.kom. 667 987 311
warszawa@polbruk.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY W SKIERNIEWICACH
Skierniewice
tel.: 46 832 57 77
skierniewice@polbruk.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY W PRUSZKOWIE
ul.Parzniewska 6
05-800 Pruszków
tel.: 22 759 62 40 wew. 121, 122;
tel.kom. 607 062 754
pruszkow@polbruk.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY W ŁODZI
Specjalista ds. Sprzedaży 
Izabela Nowaczyk
tel.kom.: 691 698 815
izabela.nowaczyk@polbruk.pl 

Specjalista ds. Sprzedaży

Piotr Łysek
tel.: 42 649 13 71
piotr.lysek@polbruk.pl

Specjalista ds. Logistyki
Bogdan Zaborowski
tel.: 605 322 453
bogdan.zaborowski@polbruk.pl

lodz@polbruk.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY WE FLORCZAKACH
Florczaki 28 A
14-105 Łukta k/ Morąga
powiat Ostróda
tel.: 728 433 850
fax: 89 652 17 08
olsztyn@polbruk.pl

Region: Północny

DZIAŁ SPRZEDAŻY W PIECHCINIE
gm.Barcin
88-192 Piechcin
tel.: 52 352 55 59
piechcin@polbruk.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY W KOSZALINIE
ul. Słowiańska 10
75-846 Koszalin
tel.: 94 341 65 47 wew. 101
koszalin@polbruk.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY W GDAŃSKU
ul. Nowy Świat 16 c
80-299 Gdańsk
tel.:58 5549743, 58 5549730; tel. kom. 609 808 986
fax: 58 5549744
gdansk@polbruk.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY W BYDGOSZCZY
ul. Przemysłowa 30
85-758 Bydgoszcz
tel.:52 376 80 76;52 345 35 60
fax: 52 345 35 62; tel.kom. 601 656 431
bydgoszcz@polbruk.pl

Dział handlowy

Region: Południowy

DZIAŁ HANDLOWY W KIELCACH
Szef Regionu
Zbigniew Grabowski
tel.kom.: 607 062 934
zbigniew.grabowski@polbruk.pl
Szef Regionu
Marcin Skrzypczyk
tel.: 41 348 95 00 wew. 121; tel.kom. 607 063 276
marcin.skrzypczyk@polbruk.pl

DZIAŁ HANDLOWY W LUBLINIE
Szef Regionu
Dariusz Lutomski
tel.kom.: 601 310 039
dariusz.lutomski@polbruk.pl
Szef Regionu
Stanisław Bartnik
tel.kom.: 605 119 949
stanislaw.bartnik@polbruk.pl

DZIAŁ HANDLOWY W NIEPOŁOMICACH
Szef Regionu
Nowak Adrian
tel.kom.: 667 987 341
adrian.nowak@polbruk.pl

DZIAŁ HANDLOWY W RZESZOWIE
Regionalny Dyrektor ds. Handlu – Południe 
Iwona Surowiec-Woźny
tel.kom.: 601 827 912
iwona.surowiecwozny@polbruk.pl
Szef Regionu
Marcin Nowak
tel.kom.: 601 699 267
marcin.nowak@polbruk.pl

Region: Zachodni

DZIAŁ HANDLOWY W KOTLARNI
Szef Regionu
Kawka Andrzej
tel.kom.: 694 485 109
andrzej.kawka@polbruk.pl

DZIAŁ HANDLOWY W LEGNICY
Szef Regionu
Słapek Dariusz
tel.kom.: 600 820 461
dariusz.slapek@polbruk.pl
Szef Regionu
Supernak Robert
tel.kom.: 604 402 787
robert.supernak@polbruk.pl

DZIAŁ HANDLOWY W OPOLU
Szef Regionu 
Katorosz Eugeniusz
tel.kom.: 694 485 106
eugeniusz.katorosz@polbruk.pl
Szef Regionu
Stanik Romuald
tel.kom.: 694 485 107
romuald.stanik@polbruk.pl

DZIAŁ HANDLOWY W PRÓSZKOWIE
tel.: 77 451 59 55; 77 451 59 90
fax: 77 464 31 27

DZIAŁ HANDLOWY W TARNOWSKCH GÓRACH
Regionalny Dyrektor ds. Handlu – Zachód 
Grabski Jacek
tel.kom.: 694 485 138
jacek.grabski@polbruk.pl
Szef Regionu
Bartuś Lesław
tel.kom.: 694 485 103
leslaw.bartus@polbruk.pl
Szef Regionu
Radziej Rafał
tel.: 694 485 137
rafal.radziej@polbruk.pl
Szef Regionu
Aleksandra Tobor
aleksandra.tobor@polbruk.pl
tel.: 694 485 129

Region: Północny

DZIAŁ HANDLOWY W BYDGOSZCZY
Z-ca Dyrektora ds. VIP
Alfred Gapiński
tel.: 376 80 70;tel.kom. 609 548 909
alfred.gapinski@polbruk.pl
Szef Regionu
Maciej Potarzyński
tel.: 52 376 80 72;tel.kom. 609 548 906
maciej.potarzynski@polbruk.pl
Szef Regionu 
Krzysztof Świdziński
tel.: 52 376 80 74; tel.kom. 609 548 905
krzysztof.swidzinski@polbruk.pl

DZIAŁ HANDLOWY W GDAŃSKU
Szef Regionu
Bartłomiej Obiegły
tel.: 58 5549758; tel. kom. 605 334 790
bartlomiej.obiegly@polbruk.pll
Szef Regionu
Sebastian Rowiński
tel.:58 5549749; tel.kom. 605 334 397
sebastian.rowinski@polbruk.pl

DZIAŁ HANDLOWY W KOSZALINIE
Regionalny Dyrektor ds. Handlu – Północ
Tomasz Czyżyk
tel.: 94 341 65 47 wew. 105; tel.kom. 601 171 588
tomasz.czyzyk@polbruk.pl

Szef Regionu
Norbert Gotowicki
601 171 577
norbert.gotowicki@polbruk.pl

DZIAŁ HANDLOWY W PIECHCINIE

Region: Centralny

DZIAŁ HANDLOWY WE FLORCZAKACH
Szef Regionu
Katarzyna Żarczyńska
tel.: 89 652 11 02;tel.kom. 609 928 209
katarzyna.zarczynska@polbruk.pl

Szef Regionu
Andrzej Koszewski
andrzej.koszewski@polbruk.pl
tel.kom.: 601 959 311

DZIAŁ HANDLOWY W ŁODZI
Szef Regionu 
Krzysztof Smoliński
tel.kom.: 605 322 456
krzysztof.smolinski@polbruk.plSzef Regionu
Sebastian Szymański
tel.kom.: 607 345 747
sebastian.szymanski@polbruk.pl

DZIAŁ HANDLOWY W PRUSZKOWIE
Szef Regionu
Magdalena Pleskot
tel.kom.: 607 062 692
magdalena.pleskot@polbruk.pl

DZIAŁ HANDLOWY W SKIERNIEWICACH
DZIAŁ HANDLOWY – STUDNIE SZCZELNE

Mirosław Chodowiec
miroslaw.chodowiec@polbruk.pl
tel.kom.: 601 921 671
Ryszard Krzemiński
tel. kom. 667 677 295
ryszard.krzeminski@polbruk.pl

Adam Kozłowski
tel. kom. 605-634-591
adam.kozlowski@polbruk.pl

tel.: 46 832 57 77
fax: 46 832 57 79

DZIAŁ HANDLOWY W WARSZAWIE
Regionalny Dyrektor ds. Handlu – Centrum
Łukasz Stefański
tel.kom.: 600 204 734
lukasz.stefanski@polbruk.pl
Szef Regionu
Karol Soból
tel.kom.: 607 038 957
karol.sobol@polbruk.pl
Szef Regionu
Dariusz Piekarski
tel.kom.: 607 062 673
dariusz.piekarski@polbruk.pl

Dział Marketingu i Rozwoju

Zapytania w sprawie współpracy reklamowej prosimy wysłać na adres: marketing@polbruk.pl

Kierownik działu Marketingu i Rozwoju
Magdalena Pieczulis

magdalena.pieczulis@polbruk.pl

Główny Specjalista ds. Marketingu
Agnieszka Rakowska

agnieszka.rakowska@polbruk.pl

Specjalista ds. Marketingu
Marcin Kotwica

marcin.kotwica@polbruk.pl

Dział produkcji

Region: Południowy

ZAKŁAD PRODUKCYJNY W KIELCACH
ul. Ściegiennego 262
25-116 Kielce
tel.: 41 348 95 00
fax: 41 348 95 10
Dyrektor Zakładu 
Wiesław Gredka
wieslaw.gredka@polbruk.pl

ZAKŁAD PRODUKCYJNY W LUBLINIE
ul. Mełgiewska 74
20-234 Lublin
Dyrektor Zakładu 
Wojciech Paluch
tel.: 81 710-27-03
wojciech.paluch@faelbud.pl

ZAKŁAD PRODUKCYJNY W NIEPOŁOMICACH
ul. Skarbowa 43
32-005 Niepołomice
tel.: 12 290 00 30, 12 292 51 72
fax: 12 398 38 02
Kierownik Zakładu
Grzegorz Dobrowolski
tel.kom.: 606 965 406
grzegorz.dobrowolski@polbruk.pl

ZAKŁAD PRODUKCYJNY W RZESZOWIE
Lipie 83
36-060 Głogów Małopolski
tel.: 17 851 80 80
fax: 17 851 80 70
Dyrektor Zakładu
Kazimierz Kogut
tel.kom.: 601 840 927
kazimierz.kogut@polbruk.pl

Region: Zachodni

ZAKŁAD PRODUKCYJNY W KOTLARNI
ul. Dębowa 3
47-246 Kotlarnia
tel.: 77 484 87 79
fax: 77 484 87 80
Kierownik Zakładu
Wyleżoł Andrzej
tel.kom.: 694 485 111
andrzej.wylezol@polbruk.pl

ZAKŁAD PRODUKCYJNY W LEGNICY
ul. Gniewomierska 1
59-220 Legnica
tel.: 76 850 72 34
fax: 76 850 72 33
Regionalny Dyrektor ds. Produkcji Zachód
Piskórz Grzegorz
tel.kom.: 602 213 585
grzegorz.piskorz@polbruk.pl

ZAKŁAD PRODUKCYJNY W OPOLU
ul. Kępska 3
45-129 Opole
tel. 77 454 08 74
fax. 77 454 08 73
Kierownik Zakładu
Marcin Durzyński
tel.kom.: 695 738 423
marcin.durzynski@polbruk.pl

ZAKŁAD PRODUKCYJNY W PRÓSZKOWIE
ul. Parkowa 9
46-060 Proszków
tel.: 77 451 59 55, 77 451 59 90
fax: 77 464 31 27
Kierownik Zakładu 
Durzyński Marcin
tel.kom.: 695 738 423
marcin.durzynski@polbruk.pl

ZAKŁAD PRODUKCYJNY W TARNOWSKCH GÓRACH
ul. Batalionów Chłopskich 2
42-680 Tarnowskie Góry
tel.: 32 3843212
fax: 32 750 07 85
Dyrektor Zakładu
Błaszczyk Jan
tel.kom.: 694 485 104
jan.blaszczyk@polbruk.pl

Region: Północny

ZAKŁAD PRODUKCYJNY W BYDGOSZCZY
ul. Przemysłowa 30
85-758 Bydgoszcz
tel.: 52 376 80 60
fax: 52 376 80 61
Kierownik Zakładu
Grzegorz Maniewski
tel.: 52 376 80 63
fax: 52 345 35 62; tel.kom. 693 557 600
grzegorz.maniewski@polbruk.pl

ZAKŁAD PRODUKCYJNY W GDAŃSKU
ul. Nowy Świat 16 c
80-299 Gdańsk
tel.: 58 554 59 45-48; 552 73 36; 552 72 94; 554 97 00
fax: 58 554 59 50
Dyrektor Zakładu
Zdzisław Żmudziński
tel.: 58 5545945 wew 61
zdzislaw.zmudzinski@polbruk.pl

ZAKŁAD PRODUKCYJNY W KOSZALINIE
ul. Słowiańska 10
75-846 Koszalin
tel.: 94 341 65 47;94 346 19 15
fax: 94 346 19 16
Kierownik Zakładu 
Paweł Żelechowski
pawel.zelechowski@polbruk.pl

ZAKŁAD PRODUKCYJNY W PIECHCINIE
gm. Barcin
88-192 Piechcin
tel.: 52 352 55 59, 52 352 55 57
tel./fax: 52 330 48 16
Dyrektor Regionu Północ
Witold Piechocki
tel.kom.: 609 119 965
witold.piechocki@polbruk.pl

Region: Centralny

ZAKŁAD PRODUKCYJNY WE FLORCZAKACH
Florczaki 28 A
14-105 ŁUKTA
powiat Ostróda tel. 89 652 11 03, fax 89 652 17 11
Kierownik Zakładu
Adam Sarniak; adam.sarniak@polbruk.pl

ZAKŁAD PRODUKCYJNY W ŁODZI
ul. Dostawcza 12
93-231 Łódź
tel.: 42 649 13 71
fax: 42 649 19 18
fax dz. techniczny: 42 250 81 55

ZAKŁAD PRODUKCYJNY W PRUSZKOWIE
ul. Parzniewska 6
05-800 Pruszków
tel.: 22 759 62 40
fax: 22 759 62 50
Dyrektor Zakładu 
Jacek Kowalczyk
tel.: 22 759 62 40 wew. 111;tel.kom. 607 062 684
jacek.kowalczyk@polbruk.pl

ZAKŁAD PRODUKCYJNY W SKIERNIEWICACH
ul. Czerwona 18A
96-100 Skierniewice
tel.: 46 832 57 77
fax: 46 832 57 79
Dyrektor Zakładu
Jacek Soboń
tel.kom.: 728 433 846
jacek.sobon@polbruk.pl

ZAKŁAD PRODUKCYJNY W WARSZAWIE
ul. Chełmżyńska 249
04-458 Warszawa
tel.: 22 673 57 25
fax: 22 673 57 27
Dyrektor Zakładu 
Arkadiusz Gierek
tel.kom.: 667 987 314
arkadiusz.gierek@polbruk.pl

Dział projektowy
Region północny
Daria Kowalczyk
tel.: 519 831 409
e-mail: daria.kowalczyk@polbruk.pl

Region centralny

Łukasz Franosik
tel.: 519 710 375
e-mail: lukasz.franosik@polbruk.pl

Regiony południowy 

Kinga Rado
tel.: 605 634 472
e-mail: kinga.rado@polbruk.pl

Regiony zachodni

Anna Dróżdź
tel.: 511 859 950
e-mail: anna.drozdz@polbruk.pl