Produkty

Czersk
dystrybutorzy kostki Polbruk

Aby znaleźć najbliższego dystrybutora prosimy o podanie dokładnego adresu (kod, miejscowość). W kolejnej sekcji można zaznaczyć dodatkowe parametry, pozwalające na szczegółowe przeszukanie listy naszych hurtowni.

Wyszukiwanie zaawansowane

Market i Hurtownia Budowlana BROKER

ul. Tucholska 1, 89-650 Czersk
tel.: 52 398 88 77,
czersk@broker.stg.pl
www.broker.stg.pl

F.H. BAT

Kościerska 42, 83-430 Stara Kiszewa
tel.: 58 687 68 26,
fax: 58 687 68 26
starakiszewa@bat.pl
www.bat.pl

F.H. BAT

Pińczyńska 1, 83-210 Zblewo
tel.: 58 560 90 80,
fax: 58 560 90 80
zblewo@bat.pl
www.bat.pl

F.H. BAT

Kościuszki 13-23, 83-400 Kościerzyna
tel.: 58 680 44 44,
fax: 58 680 44 88 44; wew. 18
koscierzyna@bat.pl
www.bat.pl

MARKET NARZĘDZIOWY I BUDOWLANY REPIŃSKI

Przemysłowa 7F, 83-400 Kościerzyna
tel.: 58 680 25 25,
sklep@repinski.pl
www.repinski.pl

Market i Hurtownia Budowlana BROKER

Rokocin 2C, 83-200 Starogard Gdański
tel.: 58 770 28 63,
rokocin@broker.stg.pl
www.broker.stg.pl

Market i Hurtownia Budowlana BROKER

ul.Derdowskiego 4, 83-200 Starogard Gdański
tel.: 58 56 306 22,
starogard@broker.stg.pl
www.broker.stg.pl

KOLANKO

Zielona 20, 83-200 Starogard Gdański
tel.: 58 562 40 71,
fax: 58 562 40 72
pristarogard@wp.pl
www.kolanko.com.pl

WROŃSKI P.B.

Kościerska 20, 83-250 Skarszewy
tel.: 58 736 86 67,
fax: 58 736 86 67
skarszewy@wronski.pomorskie.pl
www.wronski.pomorskie.pl

WROŃSKI P.B.

Kłobuczyno, 83-315 Szymbark
tel.: 58 686 23 93,
fax: 58 687 17 00
klobuczyno@wronski.pomorskie.pl
www.wronski.pomorskie.pl

NARLOCH

Rybaki, 83-400 Kościerzyna
tel.: 668172272,
fax: 586864958
pbnarloch@interia.pl

ELGRAND J. MIGIEL I J. PYTKA

Kościerska Huta, 83-400 Kościerzyna
tel.: 607916887,
fax: 586862705
elgrand.monika@wp.pl

MABET MAREK HOŁOWIŃSKI

Dr. Maja 11H, 83-200 Starogard Gdański
tel.: 585610021,
fax: 585610027
hurtownia@mabet.stg.pl
mabet.stg.pl