Produkty

Kwidzyn
dystrybutorzy kostki Polbruk

Aby znaleźć najbliższego dystrybutora prosimy o podanie dokładnego adresu (kod, miejscowość). W kolejnej sekcji można zaznaczyć dodatkowe parametry, pozwalające na szczegółowe przeszukanie listy naszych hurtowni.

Wyszukiwanie zaawansowane

PPH TEX-2 ZOFIA BURNOS

Hallera 32, 82-500 Kwidzyn
tel.: 55 279 50 61,
fax: 552794105
tex2@kwidzyn.com.pl
www.tex2.pl

CHEMIA

Toruńska 32, 82-500 Kwidzyn
tel.: 55 279 50 92,
fax: 55 261 07 76
kwidzyn@chemiagda.pl
www.chemiagda.pl

Market i Hurtownia Budowlana SAMBOR

Toruńska 21 C, 82-500 Kwidzyn
tel.: 55 279 40 76,
kwidzyn@sambor.pl
www.sambor.pl

P.W. MAT-BUD

Trynkowa 49, 86-300 Grudziądz
tel.: 69 124 40 04,
matbud5@matbud-torun.pl
www.matbud-torun.pl

PPH TEX-2 ZOFIA BURNOS

Waryńskiego 28, 86-300 Grudziądz
tel.: 56 362 36 43,
fax: 563623643
tex2@regis24.pl
www.tex2.pl

PPU EKOBUD SP. Z O.O.

Nad Torem 11, 86-300 Grudziądz
tel.: 56 465 77 74,
ekobud@ekobud.com.pl
www.ekobud.com.pl

KOLANKO

Zielona 20, 83-200 Starogard Gdański
tel.: 58 562 40 71,
fax: 58 562 40 72
pristarogard@wp.pl
www.kolanko.com.pl

Market i Hurtownia Budowlana BROKER

Rokocin 2C, 83-200 Starogard Gdański
tel.: 58 770 28 63,
rokocin@broker.stg.pl
www.broker.stg.pl

Market i Hurtownia Budowlana BROKER

ul.Derdowskiego 4, 83-200 Starogard Gdański
tel.: 58 56 306 22,
starogard@broker.stg.pl
www.broker.stg.pl

Market i Hurtownia Budowlana SAMBOR

30 Stycznia 44, 83-110 Tczew
tel.: 58 531 17 24,
tczew@sambor.pl
www.sambor.pl

U SZCZYGŁA

Spacerowa 1, 83-110 Czarlin
tel.: 608488169,
fax: 58 536 68 22
matusz.cz@wp.pl

Market i Hurtownia Budowlana BROKER

ul. Al. Solidarności 29, 83-110 Tczew
tel.: 58 532 84 04,
tczew@broker.stg.pl
www.broker.stg.pl

CMB SKŁADOWA - CEMBET HANNA WENDRUCH

Al. Jana Pawła Ii 3, 14-200 Iława
tel.: 89 648 28 64,
fax: 896482864
hania_czarnecka@interia.pl
www.cmbskladowa.za.pl

F.H. BAT

Pińczyńska 1, 83-210 Zblewo
tel.: 58 560 90 80,
fax: 58 560 90 80
zblewo@bat.pl
www.bat.pl

PPU EKOBUD SP. Z O.O.

Wodna 1, 86-100 Świecie
tel.: 52 333 02 19,
swiecie@ekobud.com.pl
www.ekobud.com.pl

WROŃSKI P.B.

Kościerska 20, 83-250 Skarszewy
tel.: 58 736 86 67,
fax: 58 736 86 67
skarszewy@wronski.pomorskie.pl
www.wronski.pomorskie.pl

BUDOS KRZYSZTOF BABIARZ, PIOTR SOBIESZCZYK SP. JAWNA

Graniczna 29A, 86-300 Grudziądz
tel.: 56 462 91 77,
fax: 56 462 91 77
budos@wp.pl
www.budos.pl

Market i Hurtownia Budowlana SAMBOR PSB Mrówka

Al.Wojska Polskiego 462, 82-200 Malbork
tel.: 735 984 779,
malbork@sambor.pl
www.sambor.pl

TRYBUS

Szymbark 269, 38-311 Szymbark
tel.: 18 351 30 26,
fhu.trybus@op.pl

MABET MAREK HOŁOWIŃSKI

Dr. Maja 11H, 83-200 Starogard Gdański
tel.: 585610021,
fax: 585610027
hurtownia@mabet.stg.pl
mabet.stg.pl

PSB SAMBOR S.A.

30 Stycznia 44 , 83-110 Tczew
tel.: 58 531 17 24,
tczew@sambor.pl
www.sambor.pl

PSB PROFI SAMBOR S.A.

Bema 2, 82-230 Nowy Staw
tel.: 55 271 51 41,
nowystaw@sambor.pl
www.sambor.pl