Produkty
Inspiracje

Jak wybrać kostkę brukową?

Przed dokonaniem wyboru kostki brukowej, warto zastanowić się: jaką rolę będzie ona pełnić na naszej posesji, czy ładnie wkomponuje się w otoczenie domu oraz czy jej parametry techniczne pozwolą użytkować produkt przez wiele lat.

Kostka brukowa powinna odznaczać się wyjątkową estetyką, ale zarazem wytrzymałością, gwarantującą zadowolenie z produktu na lata. Z tego względu warto stawiać na pewnych producentów o sprawdzonej renomie, jak Polbruk S.A. Dlaczego Polbruk? 

Firma oferuje szeroki wachlarz kostek brukowych i elementów małej architektury o wyjątkowym designie, dając gwarancję wysokiej jakości. Potwierdzają to właściciele domów, którzy zdecydowali się zaaranżować przestrzeń kostką brukową tej firmy. Czym kierowali się przy wyborze? Opowiada Sebastian Kociński.

- Najważniejsza była estetyka produktu - możliwość wyboru wielu kolorów i kształtów, które pozwoliłyby stworzyć lekką, a zarazem stabilną konstrukcję, taka która posiada Polbruk Teriso (pastel). Nie bez znaczenia była również renoma firmy oraz kwestie techniczne - gwarancja utrzymania koloru, łatwość czyszczenia oraz użytkowania.

Dzięki profesjonalnemu doradztwu ze strony firmy, w ramach usługi projektowej, udało się zaaranżować przestrzeń w taki sposób, że obecnie pełni ona rolę swoistego placu wystawowego dla osób przejezdnych, które zatrzymują się przed domem, aby z bliska obejrzeć kostkę brukową Polbruk, a czasem nawet dopytać o parę rzeczy związanych z jej użytkowaniem - wyjaśnia Sebastian Kociński.

 

Artykuł do pobrania
PDF 307.73 kB
Pobierz
Zobacz również
Inspiracje Jak wybrać kostkę brukową? Czytaj dalej
Inspiracje Poznaj kostkę brukową Polbruk Czytaj dalej
Znajdź podobne artykuły Polbruk Teriso | kostka brukowa