Produkty

Kontakt

Szanowni Państwo
Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Poniżej znajdą Państwo wszelkie niezbędne dane o naszym podziale regionalnym (najpierw prosimy o wybranie najbliższego regionu). Po dokonaniu wyboru otrzymają Państwo dodatkowe informacje o naszych działach.

Dział sprzedaży w Dębicy

Straszęcin 295i,
39-218 Straszęcin k/Dębicy
tel: 14 639 59 00
tel. kom. +48 694 485 140
fax: 14 639 59 01
debica@polbruk.pl

Dział sprzedaży w Gdańsku

ul. Nowy Świat 16 c,
80-299 Gdańsk
tel: 58 5549743
58 5549730
tel. kom. 609 808 986
fax: 58 5549744
gdansk@polbruk.pl

Dział sprzedaży w Bydgoszczy

ul. Przemysłowa 30,
85-758 Bydgoszcz
tel: 52 376 80 60
tel. kom. 601 656 431
fax: 52 376 80 61
bydgoszcz@polbruk.pl

Dział sprzedaży w Koszalinie

ul. Słowiańska 10,
75-846 Koszalin
tel: 94 341 65 47
94 346 19 15
tel. kom. 609 558 660
fax: 94 346 19 16
koszalin@polbruk.pl

Dział sprzedaży w Piechcinie

gm.Barcin,
88-192 Piechcin
tel: 52 352 55 59
tel. kom. 609 590 570
fax: 52 330 48 16
piechcin@polbruk.pl

Dział sprzedaży w Łodzi

ul. Dostawcza 12,
93-231 Łódź
tel: 42 250 80 28
42 649 13 71
tel. kom. 691 698 815
fax: 42 250 81 55, 649 19 18
lodz@polbruk.pl

Dział sprzedaży w Olsztynie

Florczaki 28 A,
14-105 Łukta k/ Morąga, powiat Ostróda
tel: 89 652 11 01
tel. kom. 667 987 338
fax: 89 652 17 08
olsztyn@polbruk.pl

Dział sprzedaży w Warszawie

ul. Chełmżyńska 249,
04-458 Warszawa
tel: 22 673 57 25
tel. kom. 667 987 311
fax: 22 673 57 27
warszawa@polbruk.pl

Dział sprzedaży w Kielcach

ul. Ściegiennego 262,
25-116 Kielce
tel: 41 348 95 00
tel. kom. 607 063 148
fax: 41 348 95 10
kielce@polbruk.pl

Dział sprzedaży w Krakowie (Niepołomice)

ul. Skarbowa 43,
32-005 Niepołomice
tel: 12 290 00 30
tel. kom. 785 006 961
niepolomice@polbruk.pl

Dział sprzedaży w Lublinie

ul. Mełgiewska 74,
20-234 Lublin
tel: 81 710 26 39
81 710 27 30
tel. kom. 667 987 342
fax: 81 710 27 31
81 710-26-50
lublin@polbruk.pl

Dział sprzedaży w Rzeszowie

Lipie 83,
36-060 Głogów Małopolski
tel: 17 851 80 80
tel. kom. 601 835 931
fax: 17 851 80 70
rzeszow@polbruk.pl

Dział sprzedaży w Kotlarni

ul. Dębowa 3,
47-246 Kotlarnia
tel: 77 484 87 79
fax: 77 484 87 80
kotlarnia@polbruk.pl

Dział sprzedaży w Legnicy

ul. Gniewomierska 1,
59-220 Legnica
tel: 76 850 72 34
tel. kom. 695 738 425
fax: 76 850 72 33
legnica@polbruk.pl

Dział sprzedaży w Tarnowskich Górach

ul. Batalionów Chłopskich 2,
42-680 Tarnowskie Góry
tel: 32 384 32 12
32 284 18 92
tel. kom. 607 782 381
fax: 32 750 07 85
tarnowskiegory@polbruk.pl

Dział sprzedaży w Prószkowie k/Opola

ul. Parkowa 9,
46-060 Prószków
tel: 77 451 59 55
77 454 08 73
tel. kom. 606 763 433
fax: 77 464 31 27
proszkow@polbruk.pl

Dział sprzedaży w Opolu

ul. Kępska 3,
45-129 Opole
tel: 77 454 08 73
tel. kom. 694 485 108
opole@polbruk.pl

Dział sprzedaży w Pruszkowie

ul. Parzniewska 6,
05-800 Pruszków
tel: 22 759 62 40
tel. kom. 607 062 754
fax: 22 759 62 50
pruszkow@polbruk.pl

Główny Projektant

Wojciech Średniawa
tel. kom.: 606 962 194
wojciech.sredniawa@polbruk.pl

Główny Projektant

Wojciech Średniawa
tel. kom.: 606 962 194
wojciech.sredniawa@polbruk.pl

Główny Projektant

Wojciech Średniawa
tel. kom.: 606 962 194
wojciech.sredniawa@polbruk.pl

Główny Projektant

Wojciech Średniawa
tel. kom.: 606 962 194
wojciech.sredniawa@polbruk.pl

Dział projektowy

Daria Kowalczyk
tel. kom.: 519 831 409
daria.kowalczyk@polbruk.pl

Dział projektowy

Łukasz Franosik
tel. kom.: 519 710 375
lukasz.franosik@polbruk.pl

Dział projektowy

Kinga Rado
tel. kom.: 605 634 472
kinga.rodo@polbruk.pl
woj. podkarpackie / Rzeszów

Krzysztof Jasik
tel. kom.: 519 076 515
krzysztof.jasik@polbruk.pl 
woj. świętokrzyskie, mazowieckie, lubelskie / Kielce

Agnieszka Kępa
tel. kom.: 517 831 467
agnieszka.kepa@polbruk.pl
woj. małopolskie / Niepołomice

Aleksandra Brzyska​
tel. kom.: 517 805 375
agnieszka.brzyska@polbruk.pl
woj. podkarpackie / Dębica

Dział projektowy

Anna Dróżdź
tel. kom.: 511 859 950
anna.drozdz@polbruk.pl

Mateusz Gałuszka
tel. kom. 519 516 217
mateusz.galuszka@polbruk.pl
woj. dolnośląskie / Legnica

Dział marketingu i rozwoju

tel: 58 554 97 60
marketing@polbruk.pl

Dział marketingu i rozwoju

tel: 58 554 97 60
marketing@polbruk.pl

Dział marketingu i rozwoju

tel: 58 554 97 60
marketing@polbruk.pl

Dział marketingu i rozwoju

tel: 58 554 97 60
marketing@polbruk.pl

Dział handlowy w Bydgoszczy

Maciej Potarzyński
tel.: +48 609 548 906
maciej.potarzynski@polbruk.pl 

Krzystof Świdziński
tel.: +48 609 548 905
krzysztof.swidzinski@polbruk.pl

Dział handlowy w Olsztynie (Florczaki)

Andrzej Koszewski
tel.: +48 601 959 311
andrzej.koszewski@polbruk.pl

Katarzyna Żarczyńska
tel.: +48 609 928 209
katarzyna.zarczynska@polbruk.pl

Dział handlowy w Dębicy

Dariusz Fedec
Szef Regionu 
tel.: 517 829 148
dariusz.fedec@polbruk.pl

Marcin Nowak
tel.: +48 601 699 267
marcin.nowak@polbruk.pl

Adrian Nowak
tel.: +48 667 987 341
adrian.nowak@polbruk.pl

Dział handlowy w Kielcach

Zbigniew Grabowski
tel.: +48 607 062 934
zbigniew.grabowski@polbruk.pl

Marcin Skrzypczyk
tel.: +48 607 063 276
marcin.skrzypczyk@polbruk.pl

Dział handlowy w Koszalinie

Tomasz Czyżyk
Regionalny Dyrektor ds. Handlu Północ
tel.: +48 601 171 588
tomasz.czyzyk@polbruk.pl

Norbert Gotowicki
tel.: +48 601 171 577
norbert.gotowicki@polbruk.pl

Dział handlowy w Lublinie

Dariusz Lutomski
tel.: +48 601 310 039
dariusz.lutomski@polbruk.pl

Stanisław Bartnik
tel.: +48 605 119 949
stanislaw.bartnik@polbruk.pl

Dział handlowy w Legnicy

Dariusz Słapek
tel.: +48 600 820 461
dariusz.slapek@polbruk.pl

Robert Supernak
tel.: +48 604 402 787
robert.supernak@polbruk.pl

Dział handlowy w Łodzi

Sebastian Szymański
Regionalny Dyrektor ds. Handlu Centrum
tel.: +48 607 345 747
sebastian.szymanski@polbruk.pl

Krzysztof Smoliński
tel.: +48 605 322 456
krzysztof.smolinski@polbruk.pl

Piotr Fornalik​
Szef Regionu 
tel.: 607 230 094
piotr.fornalik@polbruk.pl

Dział handlowy w Krakowie (Niepołomice)

Adrian Nowak
tel.: +48 667 987 341
adrian.nowak@polbruk.pl

Dział handlowy w Opolu

Romuald Stanik
tel.: +48 694 485 107
romuald.stanik@polbruk.pl

Olaf Migus 
tel: 694 485 109
olaf.migus@polbruk.pl

Dział handlowy w Pruszkowie

Magdalena Pleskot
tel.: +48 607 062 692
magdalena.pleskot@polbruk.pl

Radosław Kszczot
tel.: +48 607 038 957
radoslaw.kszczot@polbruk.pl

Dział handlowy w Rzeszowie

Iwona Surowiec-Woźny
Regionalny Dyrektor ds. Handlu Południe 
tel.: +48 601 827 912
iwona.surowiecwozny@polbruk.pl

Dział handlowy w Warszawie

Robert Wyczółkowski
Szef Regionu
tel.: 603 322 841
robert.wyczolkowski@polbruk.pl

Dariusz Piekarski
tel.: +48 607 062 673
dariusz.piekarski@polbruk.pl

Dział Handlowy w Gdańsku

Robert Bogusz
tel.: +48 605 334 790
robert.bogusz@polbruk.pl

Sebastian Rowiński
tel.: +48 605 334 397
sebastian.rowinski@polbruk.pl

Dział handlowy w Tarnowskich Górach

Jacek Grabski
Regionalny Dyrektor ds.Handlu Zachód
tel.: +48 694 485 138
jacek.grabski@polbruk.pl

Lesław Bartuś
tel.: +48 694 485 103
leslaw.bartus@polbruk.pl

Rafał Radziej
tel.: +48 694 485 137
rafal.radziej@polbruk.pl

Aleksandra Tobor
tel.: +48 694 485 129
aleksandra.tobor@polbruk.pl

Dział produkcyjny w Kielcach

ul. Ściegiennego 262,
25-116 Kielce
tel: 41 348 95 00
fax: 41 348 95 10

Kierownik Zakładu
Marcin Gołuzd 
tel: 606 978 103,
marcin.goluzd@polbruk.pl

Dział produkcyjny w Lublinie

ul. Mełgiewska 74,
20-234 Lublin
tel: 81 710 26 00
fax: 81 710 26 50

Dyrektor Zakładu 
Wojciech Paluch
wojciech.paluch@polbruk.pl 

Dział produkcyjny w Niepołomicach

ul. Skarbowa 43,
32-005 Niepołomice
tel: 12 290 00 30
12 292 51 72
fax: 12 398 38 02

Kierownik Zakładu
Grzegorz Dobrowolski
grzegorz.dobrowolski@polbruk.pl

Dział produkcyjny w Rzeszowie

Lipie 83,
36-060 Głogów Małopolski
tel: 17 851 80 80
fax: 17 851 80 70

Dyrektor Zakładu
Kazimierz Kogut
kazimierz.kogut@polbruk.pl

Zakład produkcyjny w Kotlarni

ul. Dębowa 3,
47-246 Kotlarnia
tel: 77 484 87 79
fax: 77 484 87 80

Kierownik Zakładu
Roman Jędrzejczak
roman.jedrzejczak@polbruk.pl

Zakład produkcyjny w Legnicy

ul. Gniewomierska 1,
59-220 Legnica
tel: 76 850 72 34
fax: 76 850 72 33

Kierownik Zakładu
Piotr Sobków
piotr.sobkow@polbruk.pl

Zakład produkcyjny w Opolu

ul. Kępska 3,
45-129 Opole
tel: 77 454 08 74
fax: 77 454 08 73

Kierownik Zakładu
Marcin Durzyński
marcin.durzynski@polbruk.pl

Zakład produkcyjny w Prószkowie

ul. Parkowa 9,
46-060 Proszków
tel: 77 451 59 55
77 451 59 90
fax: 77 464 31 27

Kierownik Zakładu 
Durzyński Marcin
marcin.durzynski@polbruk.pl

Zakład produkcyjny w Tarnowskich Górach

ul. Batalionów Chłopskich 2,
42-680 Tarnowskie Góry
tel: 32 384 32 12
fax: 32 750 07 85

Dyrektor Zakładu
Przemysław Fus
przemyslaw.fus@polbruk.pl

Zakład produkcyjny w Bydgoszczy

ul. Przemysłowa 30,
85-758 Bydgoszcz
tel: 52 376 80 60
fax: 52 376 80 61

Kierownik Zakładu
Grzegorz Maniewski
grzegorz.maniewski@polbruk.pl

Zakład produkcyjny w Gdańsku

ul. Nowy Świat 16 c,
80-299 Gdańsk
tel: 58 554 59 45
552 73 36
552 72 94
fax: 58 554 59 50

Dyrektor Zakładu
Artur Zelewski
artur.zelewski@polbruk.pl

Zakład produkcyjny w Koszalinie

ul. Słowiańska 10,
75-846 Koszalin
tel: 94 341 65 47
94 346 19 15
fax: 94 346 19 16

Kierownik Zakładu 
Paweł Walczyk
pawel.walczyk@polbruk.pl

Zakład produkcyjny w Piechcinie

gm. Barcin,
88-192 Piechcin
tel: 52 352 55 59
52 352 55 57
fax: 52 330 48 16

Dyrektor Regionu Północ
Witold Piechocki
witold.piechocki@polbruk.pl

Zakład produkcyjny we Florczkach

Florczaki 28 A,
14-105 Łukta, powiat Ostróda
tel: 89 652 11 03
fax: 89 652 17 11

Kierownik Zakładu
Adam Sarniak
adam.sarniak@polbruk.pl

Zakład produkcyjny w Łodzi

ul. Dostawcza 12,
93-231 Łódź
tel: 42 649 13 71
fax: 42 649 19 18, dział techniczny: 42 250 81 55

Dyrektor Zakładu
Ewa Rakowska
ewa.rakowska@polbruk.pl

Zakład produkcyjny w Pruszkowie

ul. Parzniewska 6,
05-800 Pruszków
tel: 22 759 62 40
fax: 22 759 62 50

Dyrektor Zakładu 
Jacek Kowalczyk
jacek.kowalczyk@polbruk.pl

Zakład produkcyjny w Warszawie

ul. Chełmżyńska 249,
04-458 Warszawa
tel: 22 673 57 25
fax: 22 673 57 27

Kierownik Zakładu
Wojciech Wolak
wojciech.wolak@polbruk.pl

Zakład produkcyjny w Dębicy

Straszęcin 295i,
39-218 Straszęcin k/Dębicy
tel: 14 639 59 00
tel. kom. +48 691 698 830
fax: 14 639 59 01

Kierownik Zakładu
Jakub Rusek
tel. 502 773 339
jakub.rusek@polbruk.pl