Produkty
Aktualności

Finał Drużynowych Mistrzostw Polski Skrzatów i Skrzatek 2015

Kto nie wie, kim w sporcie jest skrzat, ten jak najszybciej powinien nadrobić zaległości! Skrzaty i skrzatki to dzieci w wieku od 11 do 12 lat, które już od najmłodszych lat pielęgnują w sobie miłość do sportu i zdrowej rywalizacji, grając na kortach tenisowych w całej Polsce.

W drugi weekend września, w dniach 11-13.09, ci najlepsi zawodnicy w tej „młodziutkiej” kategorii wiekowej spotkali się w Olsztynie, aby w finale Drużynowych Mistrzostw Polski Skrzatów i Skrzatek Polskiego Związku Tenisowego powalczyć o najwyższe nagrody.

W turniejach finałowych wzięło udział 15 najlepszych krajowych drużyn skrzatów i skrzatek, wyłonionych w ramach Regionalnych Turniejów Eliminacyjnych. W stawce znalazły się dwie drużyny z Olsztyna, którym nasza firma kibicowała szczególnie: KS. Budowlani Olsztyn (skrzaty) i ST RP – Sport Olsztyn (skrzatki). Gorący doping i niebywałe umiejętności zaowocowały medalami! Ekipa ST RP Sport stanęła na najwyższym podium, natomiast Budowlani zdobyli brąz.

Wszystkim uczestnikom Mistrzostw serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na kortach tenisowych.

Organizowany przez Warmińsko-Mazurski Związek Tenisowy finał Drużynowych Mistrzostw Polski Skrzatów i Skrzatek 2015 to kolejne wydarzenie sportowe, w które zangażowała się Polbruk w Olsztynie. Wcześniej na wsparcie finansowe ze strony firmy mogli liczyć m.in. organizatorzy Polbruk & British School Cup oraz Naki Cup. Za każdym razem pod opieką Polbruk znajdowali się ci najmłodsi olsztyńscy sportowcy.

Aktualności
Aktualności Rodzinny rajd rowerowy "Bezpieczny rower" Czytaj dalej
Aktualności Nowoczesna linia produkcyjna w Bydgoszczy Czytaj dalej
Aktualności Team marki Polbruk przekazuje pałeczkę Czytaj dalej