Produkty
Aktualności

Jesienny sezon targowy na start

Tylko w samym wrześniu przedstawiciele firmy Polbruk, będą uczestniczyć w dwóch imprezach wystawienniczych. Spotkacie nas na targach branżowych w Rawie Mazowieckiej oraz w Gdańsku. Zapraszamy na nasze stoiska!

II JESIENNE TARGI GRUPY PSB (OSSA, 6-7.09.2016)

Wrześniowe targi PSB to impreza wewnętrzna organizowana dla partnerów Grupy Polskie Składy Budowlane. Wydarzenie tak jak przed rokiem odbędzie się w hotelu Ossa, koło Rawy Mazowieckiej. W poprzedniej, pierwszej edycji targów wzięło udział łącznie około 650 przedstawicieli ponad 50 największych dostawców i 125 partnerów Grupy PSB. Polbruk jest jednym z nich!

PROCAD EXPO 2016 (GDAŃSK, 9.09.2016)

Procad Expo 2016 to największe w Polsce wydarzenie poświęcone CAD, czyli tematyce komputerowych systemów inżynierskich. Impreza jest skierowana do osób zainteresowanych poznaniem innowacyjnych rozwiązań dedykowanych szeroko pojętej branży projektowej. W efekcie, w jednym miejscu spotykają się projektanci, inżynierowie, architekci - wszyscy, którzy korzystają w swojej pracy z CAD. Tegoroczna impreza to wystawa i konferencja w jednym, a jednocześnie jubileusz 25 lat na rynku CAD organizatora imprezy - firmy ProCad.

Celem targów jest zaprezentowanie oferty i promocja firmy, nawiązanie nowych kontaktów oraz zawarcie atrakcyjnych kontraktów handlowych.

Do zobaczenia!

Aktualności
Aktualności Team marki Polbruk przekazuje pałeczkę Czytaj dalej
Aktualności Polbruk wspiera "Uśmiech Dziecka" Czytaj dalej
Aktualności Zobacz naszą PRZESTRZEŃ PEŁNĄ INSPIRACJI W NAJNOWSZYM KATALOGU NA SEZON 2018/2019 Czytaj dalej