Produkty
Aktualności

Jesienny sezon targowy na start

Tylko w samym wrześniu przedstawiciele firmy Polbruk, będą uczestniczyć w dwóch imprezach wystawienniczych. Spotkacie nas na targach branżowych w Rawie Mazowieckiej oraz w Gdańsku. Zapraszamy na nasze stoiska!

II JESIENNE TARGI GRUPY PSB (OSSA, 6-7.09.2016)

Wrześniowe targi PSB to impreza wewnętrzna organizowana dla partnerów Grupy Polskie Składy Budowlane. Wydarzenie tak jak przed rokiem odbędzie się w hotelu Ossa, koło Rawy Mazowieckiej. W poprzedniej, pierwszej edycji targów wzięło udział łącznie około 650 przedstawicieli ponad 50 największych dostawców i 125 partnerów Grupy PSB. Polbruk jest jednym z nich!

PROCAD EXPO 2016 (GDAŃSK, 9.09.2016)

Procad Expo 2016 to największe w Polsce wydarzenie poświęcone CAD, czyli tematyce komputerowych systemów inżynierskich. Impreza jest skierowana do osób zainteresowanych poznaniem innowacyjnych rozwiązań dedykowanych szeroko pojętej branży projektowej. W efekcie, w jednym miejscu spotykają się projektanci, inżynierowie, architekci - wszyscy, którzy korzystają w swojej pracy z CAD. Tegoroczna impreza to wystawa i konferencja w jednym, a jednocześnie jubileusz 25 lat na rynku CAD organizatora imprezy - firmy ProCad.

Celem targów jest zaprezentowanie oferty i promocja firmy, nawiązanie nowych kontaktów oraz zawarcie atrakcyjnych kontraktów handlowych.

Do zobaczenia!

Aktualności
Aktualności Zobacz naszą PRZESTRZEŃ PEŁNĄ INSPIRACJI W NAJNOWSZYM KATALOGU NA SEZON 2018/2019 Czytaj dalej
Aktualności Ogrodowe portfolio pełne różnorodności Czytaj dalej
Aktualności „Psychologia intencji, czyli o tym, że dostajesz to, co dajesz” - szkolenia Polbruk 2018 Czytaj dalej