Aktualności

Kolej na TRAKO 2017

Firma Polbruk wystawcą na największych targach poświęconych branży transportu szynowego – TRAKO 2017.

Targi TRAKO to największe i najbardziej prestiżowe w Polsce oraz drugie w Europie spotkanie branży transportu szynowego, poświęcone prezentacji najnowszych rozwiązań oraz trendów w kolejnictwie. W wydarzeniu, odbywającym się w dniach 26-29.09.2017 w MTG w Gdańsku, uczestniczy 700 wystawców z 25 krajów.

Polbruk SA, firma znana z bogatej oferty kostki brukowej i płyt betonowych wykorzystywanych m.in. do budowy dworców, peronów oraz terenów wokół centrów przesiadkowych, w tym roku po raz pierwszy uczestniczy w imprezie w charakterze wystawcy.

Targi TRAKO to niepowtarzalna okazja do zaprezentowania szerokiemu gremium odbiorców oferty handlowej firmy, ale także przedstawienia najbardziej prestiżowych realizacji z użyciem jej produktów, m.in. na dworcach w Warszawie, Gdyni, Gdańsku oraz Bydgoszczy. Podczas spotkań i konferencji przedstawiciele Polbruk będą mieli okazję, aby przedstawić jej potencjał oraz otrzymają szansę zapoznania się ze specyfiką branży transportu kolejowego, z którą firma jest związana od kilku lat, a wszystko w myśl zasady: Polbruk – Podążaj z nami.