Produkty
Aktualności

Polbruk partnerem programu „Metamorfozy – Rewitalizacja Polskich Miast”

Z wielką radością informujemy, że zostaliśmy partnerem ogólnopolskiego programu edukacyjno-promocyjnego „Metamorfozy – Rewitalizacja Polskich Miast”. Przedsięwzięcie zainicjowała redakcja miesięcznika "Builder".

Program "Metamorfozy" to inicjatywa, która ma na celu wypełnienie luki merytorycznej związanej z zagadnieniem rewitalizacji obszarów miejskich. Wśród założeń programu znalazły się m.in. edukowanie oraz wspieranie wszystkich uczestników procesów inwestycyjnych: inwestorów, projektantów i firm wykonawczych, w zakresie wymiany informacji i rozwiązań. Program jest ponadto skierowany do beneficjentów środków unijnych – UE przeznaczyła w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych ok. 31,3 mld euro na rozwój polskich miast (2014-2020). W akcję, poza urzędami marszałkowskimi, włączyli się architekci oraz przedstawiciele firm i producentów, których działalność wpisuje się w koncepcję odbudowy infrastruktury miejskiej.

Dla nas, jako firmy będącej wiodącym producentem kostki betonowej i elementów drogowych, wsparcie programu „Metamorfozy – Rewitalizacja Polskich Miast” to naturalna kolej rzeczy. Produkty Polbruk znajdują bowiem zastosowanie nie tylko w przydomowych przestrzeniach, lecz przede wszystkim w wielkomiejskich projektach urbanistycznych. Mamy nadzieję, że nasze doświadczenie i działalność przyczynią się do rozwoju dobrych praktyk i rewitalizacji przez duże „R”.

Więcej o programie można przeczytać na stronie organizatora www.buildercorp.pl. Z kolei szanse i wyzwania rewitalizacji w październikowym wydaniu miesięcznika "Builder" komentuje Mariusz Ferenc, prezes zarządu firmy Polbruk. 

Aktualności
Aktualności Team marki Polbruk przekazuje pałeczkę Czytaj dalej
Aktualności Polbruk wspiera "Uśmiech Dziecka" Czytaj dalej
Aktualności Zobacz naszą PRZESTRZEŃ PEŁNĄ INSPIRACJI W NAJNOWSZYM KATALOGU NA SEZON 2018/2019 Czytaj dalej