Aktualności

POLBRUK partnerem wspierającym Targi PSB 2018

Targi Grupy PSB, które w tym roku odbyły się już po raz szesnasty, to unikalne w skali kraju wydarzenie, na którym spotykają się partnerzy sieci PSB. W tym roku POLBRUK został partnerem wspierającym przedsięwzięcia.

Targi Grupy PSB na stałe wpisały się w kalendarz branży budowlanej. W wydarzeniu, które co roku odbywa się tuż przed rozpoczęciem sezonu brukarskiego, biorą udział najwięksi gracze z różnych branż, współpracujący z jedną z najdynamiczniej rozwijających się sieci hurtowni budowlanych w Polsce – PSB i PSB Mrówka.

W specjalnie stworzonym na tę okazję filmie nasza firma zaprezentowała bogaty i bardzo różnorodny asortyment kostek brukowych i elementów małej architektury. Targi były także okazją do pokazania wybranych, najbardziej innowacyjnych płyt i elementów betonowych z portfolio Grupy CRH.

Cieszymy się, że tak jak co roku, mogliśmy objąć patronat nad tym wyjątkowym przedsięwzięciem, udowadniając, że Polbruk S.A., a także nasi partnerzy w Grupie – Cement Ożarów S.A. oraz Trzuskawica S.A. należą do najmocniejszych graczy na rynku.

Targi, choć trwały tylko dwa dni, były dla nas bardzo intensywnym czasem spotkań i rozmów z kontrahentami oraz klientami, których zaufanie z pewnością przełoży się na konkretne wyniki sprzedażowe.

Dziękujemy naszym Partnerom za te wartościowe spotkania i już teraz przygotowujemy się do kolejnej edycji!\