Aktualności

Patronat Merytoryczny nad Forum Ochrony Środowiska

24-25 listopada 2016 - zespół powermeetings.eu zaprasza - na organizowane w Toruniu - Forum Ochrony Środowiska. Woda i gleba w przemyśle.

Tematami forum będą: 
1. Aktualizacja planów gospodarowania wodami - nowe realia dla przedsiębiorcy. Na temat nowych realiów dla przedsiębiorstw wynikających z aktualizacji planów gospodarowania wodami opowie w trakcie forum Przemysław Gruszecki, Dyrektor Departamentu Planowania i Zasobów Wodnych w Krajowym Zarządzie Gospodarki Wodnej.
2. Ochrona środowiska, a produkcja wibroprasowanych elementów betonowych - doświadczenia Polbruk S.A. To temat prelekcji Jarosława Szustera, Kierownika do spraw Ochrony Środowiska i Energetyki.
3. Tak zwane rozporządzenie glebowe - to nowe, niełatwe zagadnienie, z którym przyjdzie się zmierzyć w niedługim czasie. Więcej na ten temat powie w trakcie forum Ewa Rutkowska-Subocz, Partner w Kancelarii Dentons.
4. Z prelekcją: Nowoczesne i innowacyjne systemy hydroizolacyjne do ochrony konstrukcji i wód gruntowych wystąpi Jakub Sąsiadek, Product Manager - Waterproofing Systems w firmie BASF Polska Sp. z o.o.

Do zobaczenia w dniach 24-25 listopada 2016 roku w Toruniu podczas III edycji Forum Ochrony Środowiska - woda, gleba i powietrze w przemyśle. 
Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu!