Aktualności

Polbruk team na EXPO 2017

W poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań dla biznesu liderzy Polbruk dotarli aż do odległej Astany, tegorocznej stolicy wystawy EXPO 2017.

EXPO to zdecydowanie największa impreza o charakterze światowym, na której wystawcy – kraje z całego świata – prezentują w jednym miejscu najbardziej innowacyjne rozwiązania z dziedziny gospodarki, biznesu i kultury.

Tegoroczna edycja Astana EXPO 2017 w Kazachstanie odbyła się pod hasłem: Energia przyszłości. Stoiska poszczególnych krajów tematycznie nawiązywały zatem do takich obszarów, jak ochrona środowiska czy bezpieczeństwo energetyczne, jednak równie istotne i ciekawe były również propozycje z dziedzin budownictwa, rewitalizacji oraz nowych technologii.

W imieniu firmy Polbruk tłumnie odwiedzane hale wystawowe EXPO 2017 odwiedzili: Mariusz Ferenc, Prezes Zarządu Polbruk S.A., Magdalena Pieczulis, Kierownik Działu Marketingu i Rozwoju, Piotr Gmyrek, Członek Zarządu i Dyrektor Handlowy oraz Marek Pałasz, Dyrektor ds. Innowacji Technicznych. Liderzy Polbruk wzięli udział w organizowanych spotkaniach i konferencjach, wynosząc z nich cenną wiedzę, wskazówki i inspiracje, które zostaną wykorzystane w planowaniu przyszłych działań.