Produkty
Aktualności

Polbruk wspiera "Uśmiech Dziecka"

Ktoś mądry kiedyś powiedział „Nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz”.

Wierzymy, że uwzględnienie w strategii marki Polbruk interesów społecznych, wywiera pozytywny, wielowymiarowy wpływ na wiele aspektów i to nie tylko biznesowych. Przepełnia nas radość, że podejmowane przez nas działania skutecznie wpływają na otoczenie zewnętrzne, a jeszcze bardziej cieszymy się, że zyskują na tym najmłodsi.


Tym razem mieliśmy okazję wesprzeć Niepubliczne Przedszkole "Uśmiech Dziecka" z Kędzierzyna - Koźla. Ośrodek ten, już od roku edukuje i wspiera wyjątkowe dzieci, które potrzebują szczególnej uwagi, empatii i miłości. Podopieczni przedszkola to niezwykle zdolne, ciekawe świata maluchy często borykające się z niepełnosprawnością intelektualną, sprzężoną lub autyzmem. W nowej, kolorowej, dającej pole rozwoju przestrzeni, pod czujnym okiem wykwalifikowanych wychowawców najmłodsi uzyskują pełne rehabilitacyjne i terapeutyczne wsparcie, a ich rodzice pomocną dłoń.


Jako marka jesteśmy zaszczyceni, że mieliśmy okazję wesprzeć tak szczytną inicjatywę i uczestniczyć przy organizacji balu w Kędzierzynie Koźlu, na którym została zlicytowana nasza kostka. Cały dochód uzyskany z aukcji został przekazany kędzierzyńskiemu przedszkolu.


Życzymy samych sukcesów podopiecznym, ich rodzicom i wychowawcom ośrodka. Mamy nadzieję, że dzięki wspólnemu działaniu uśmiech dziecka nie raz zagości nie tylko na twarzy najmłodszych.
 

Aktualności
Aktualności Rodzinny rajd rowerowy "Bezpieczny rower" Czytaj dalej
Aktualności Nowoczesna linia produkcyjna w Bydgoszczy Czytaj dalej
Aktualności Team marki Polbruk przekazuje pałeczkę Czytaj dalej