Produkty
Aktualności

Polbruk z certyfikatem programu „Metamorfozy”

W 2017 roku firma Polbruk została partnerem edukacyjnego programu „Metamorfozy”, organizowanego przez miesięcznik „Builder”.

„Metamorfozy” to program edukacyjno-promocyjny, którego celem jest przekazywanie wiedzy osobom związanym z procesem inwestycyjnym w polskich miastach o źródłach finansowania modernizacji i rewitalizacji przestrzeni, a także projektowaniu oraz problemach technicznych, które można napotkać na różnych etapach wdrażania pomysłów i realizacji.

W ubiegłorocznej edycji programu udział wzięły największe firmy z sektora budowlanego. Rolą Polbruk było doradzanie w zakresie metamorfoz nawierzchni – ich dostosowywania do funkcji, jaką pełnią w mieście, promocja najnowocześniejszych rozwiązań i technologii stosowanych na rynku kostki brukowej, elementów małej architektury (gazony, obrzeża, stopnie schodowe), a także betonowych wyrobów drogowych. W roku 2017 do programu przystąpiły m.in. takie miasta jak Ełk, Żyrardów oraz Leszno.

Cieszymy się, że nasza firma mogła wziąć udział w tym programie w charakterze partnera, a nasza rola jako producenta kostki brukowej z ponad 25-letnim doświadczeniem, została doceniona.

W ramach podziękowań za udział w programie firma otrzymała certyfikat Programu „Metamorfozy”, który został wręczony podczas uroczystej Gali Builder Awards 23 stycznia 2017 roku.

 

Aktualności
Aktualności Rodzinny rajd rowerowy "Bezpieczny rower" Czytaj dalej
Aktualności Nowoczesna linia produkcyjna w Bydgoszczy Czytaj dalej
Aktualności Team marki Polbruk przekazuje pałeczkę Czytaj dalej