Aktualności

Prezes Polbruk S.A. uhonorowany zaszczytną odznaką Ministra Gospodarki

Mariusz Ferenc, Prezes Zarządu Polbruk S.A., został wyróżniony przez ministra gospodarki honorową odznaką przyznawaną osobom, które w strategiczny sposób przyczyniły się do rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej.

Wyróżnienie wręczył Prezesowi Minister Bogdan Dombrowski Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Administracji i Cyfryzacji, który 9 października przyjechał do Gdańska, aby spotkać się z przedstawicielami i założycielami czołowych firm z branży budowlanej i farmaceutycznej.

Mariusz Ferenc został odznaczony za zasługi na rzecz kształtowania polskiej gospodarki na szczeblu krajowym, jak i lokalnym – na Pomorzu, gdzie firma prowadzi działalność od ponad 23 lat, prężnie stymulując rynek materiałów budowlanych.

Polbruk to czołowy producent kostki brukowej i betonowych wyrobów drogowych w Polsce. Mariusz Ferenc piastuje stanowisko Prezesa Zarządu Polbruk S.A. od stycznia 2014 roku. Wcześniej sprawował funkcje zarządcze m.in. w firmie Masfalt. Jego zaangażowanie oraz wkład w rozwój branży budowlanej doceniają nie tylko najwyżsi urzędnicy państwowi, ale również przedstawiciele branży. 9 października  2015r. Prezes został wyróżniony również przez Pomorsko-Kujawską Izbę Budownictwa.