Produkty
Aktualności

XI Memoriał Zdzisława Ambroziaka dobiegł końca

Jedenasta edycja siatkarskiego święta na Ursynowie, upamiętniająca Zdzisława Ambroziaka, wybitnego sportowca i dziennikarza, przeszła do historii. Turniej, tak jak przed rokiem, zakończył się zwycięstwem zespołu Asseco Resovia Rzeszów. Gratulujemy!

W turnieju rozgrywanym w Ursynowskim Centrum Sportu i Rekreacji w Warszawie wzięło udział sześć drużyn z czołówki PlusLigi. Wśród nich znaleźli się: AZS Częstochowa, Effector Kielce, Łuczniczka Bydgoszcz, AZS Politechnika Warszawska, Lotos Trefl Gdańsk i Asseco Resovia Rzeszów. 

W niedzielnym finale Asseco Resovia Rzeszów zwyciężyła 3:1 z zespołem Onico AZS Politechnika Warszawska. Trzecie miejsce zajęli siatkarze Lotosu Trefla Gdańsk, którzy wygrali z Łuczniczką Bydgoszcz 3:2.

Poniżej przedstawiamy ostateczną klasyfikację XI Memoriału:

1. Asseco Resovia Rzeszów
2. Onico AZS Politechnika Warszawska
3. Lotos Trefl Gdańsk
4. Łuczniczka Bydgoszcz
5. AZS Częstochowa
6. Effector Kielce

Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w turnieju i wspólne kibicowanie, było wspaniale! Weekendowe emocje jeszcze na długo pozostaną w nas żywe.

Zdzisław Ambroziak był zawodowym siatkarzem, trzykrotnym mistrzem Polski, uczestnikiem Igrzysk Olimpijskich w Meksyku i Monachium. Po zakończeniu kariery siatkarskiej został dziennikarzem i komentatorem sportowym. Zmarł w 2004 roku. Po trzech latach powstała fundacja jego imienia, która organizuje na Ursynowie trzydniową imprezę - Memoriał Zdzisława Ambroziaka.

Celem przedsięwzięcia jest promowanie sportu wolnego od dopingu oraz zgodnego z zasadami fair play. Polbruk wspierał organizację Memoriału już po raz trzeci.

Aktualności
Aktualności Team marki Polbruk przekazuje pałeczkę Czytaj dalej
Aktualności Polbruk wspiera "Uśmiech Dziecka" Czytaj dalej
Aktualności Zobacz naszą PRZESTRZEŃ PEŁNĄ INSPIRACJI W NAJNOWSZYM KATALOGU NA SEZON 2018/2019 Czytaj dalej