Aktualności

XI Memoriał Zdzisława Ambroziaka

Przed nami XI Memoriał Zdzisława Ambroziaka, czyli kolejne zmagania siatkarskie, których jesteśmy Sponsorem. Turniej z udziałem czołowych drużyn PlusLigi odbędzie się w weekend 23-25 września na warszawskim Ursynowie. Zapraszamy!

 

Zawody towarzyskie upamiętniające Zdzisława Ambroziaka, wybitnego sportowca i dziennikarza, odbywają się już po raz jedenasty. Turniej stanowi preludium ligowych zmagań, jest najlepszą okazją do rozpoczęcia sezonu siatkarskiego zarówno przez zawodników, jak i samych kibiców. Ci ostatni nie powinni narzekać, bo przeciwko sobie staną czołowe drużyny PlusLigi: AZS Częstochowa, Effector Kielce, Łuczniczka Bydgoszcz, AZS Politechnika Warszawska, Lotos Trefl Gdańsk i Asseco Resovia Rzeszów. Emocje i gra na najwyższym poziomie gwarantowana.

Terminarz turnieju:

Wszystkie mecze można obejrzeć w Ursynowskim Centrum Sportu i Rekreacji, przy ulicy Pileckiego 122 w Warszawie. Bilety dostępne są na http://ucsir.ticketik.pl/#!/Organizator, a także w kasach biletowych hali Arena Ursynów. Organizatorami turnieju są Fundacja imienia Zdzisława Ambroziaka, UCSiR. Zachęcamy do zapraszania znajomych i uczestnictwa w turnieju wraz z rodziną i przyjaciółmi. 

To będzie prawdziwe święto siatkówki! Do zobaczenia.