Produkty
Aktualności

ZAKSA z Pucharem Polski

Pokonując w finale Skrę Bełchatów 3:1 zespół ZAKSA Kędzierzyn Koźle został triumfatorem Pucharu Polski 2017. Gratulujemy!

ZAKSA starania o Puchar Polski rozpoczęła 4 stycznia od wygranej z MKS-em Będzin (3-0), by w 1/4 turnieju wygrać z zespołem Effector Kielce (również 3-0). Drużyna z Kędzierzyna-Koźla kolejny mecz w drodze po finał rozegrała już we Wrocławiu, w Final Four, w którym „zameldowali się” też Jastrzębski Węgiel, Lotos Trefl Gdańsk i PGE Skra Bełchatów.

To właśnie z pierwszym z wymienionych zespołów przyszło zmierzyć się ZAKSIE w półfinale turnieju. Po emocjonującym spotkaniu siatkarze z Kędzierzyna-Koźla wygrali z Jastrzębskim Węglem 3:1. Oznaczało to, że w finale spotkają się ze zwycięzcą spotkania Lotos Trefl Gdańsk – PGE Skra Bełchatów. Ostatecznie, zespół wspierany przez firmę Polbruk, pokonał broniącą trofeum Skrę Bełchatów 3:1 (29:27, 25:27, 25:20, 25:18)!

Widowisko, zgodnie z przewidywaniami, było pełne zaciętych wymian, walki i zmian sytuacji.

Tym samym ZAKSA po raz szósty wywalczyła Puchar Polski – trofeum wróciło do Kędzierzyna-Koźla po trzech latach przerwy. Trzymamy kciuki za kolejne sukcesy!

Aktualności
Aktualności Team marki Polbruk przekazuje pałeczkę Czytaj dalej
Aktualności Polbruk wspiera "Uśmiech Dziecka" Czytaj dalej
Aktualności Zobacz naszą PRZESTRZEŃ PEŁNĄ INSPIRACJI W NAJNOWSZYM KATALOGU NA SEZON 2018/2019 Czytaj dalej