Inspiracje

Miejski szyk szarości

Kostka Polbruk Complex przy Opera Office Gdańsk

Kluczem do ekspozycji niuansów każdego materiału jest ich umiejętne dopasowanie do cech charakterystycznych projektu. Na przykładzie gdańskiego biurowca Opera Office można wyraźnie dostrzec, że dzięki zestawieniu z modernistyczną bryłą budynku klasyczny model Polbruk Complex nabrał wyjątkowo nowoczesnego charakteru, a cała aranżacja jest atrakcyjna i dynamiczna.

Materiały nawierzchniowe firmy Polbruk od lat sprawdzają się przy realizacjach miejskich. Wypełniając najbliższe otoczenie biurowca Opera Office Gdańsk symetryczną kostką płukaną Polbruk Complex uzyskano efekt doskonale harmonizujący z przeszkleniami i podstawową kolorystyką budynku. Ponadto szary odcień tworzy dyskretne i solidne tło, nie przytłaczając ciekawej linii projektowej bryły biurowca. Materiał ten to uniwersalny i wysoce funkcjonalny sposób na podniesienie tak walorów estetycznych, jak i użytkowych dowolnego otoczenia. Choć najczęściej wykorzystywany jest jako budulec nawierzchni przy obiektach użyteczności publicznej, równie doskonale sprawdza się przy realizacjach prywatnych, tworząc stabilne i bezpieczne oparcie zarówno dla domowników, jak i dla poruszających się w najbliższym otoczeniu budynku pojazdów.

Polbruk Complex dostępna jest również w wersji gładkiej (5 kolorów), co w połączeniu z dwoma odcieniami kostki płukanej daje aż 7 odmiennych możliwości aranżacyjnych.

 

Artykuł do pobrania
PDF 497.56 kB
Pobierz
Znajdź podobne artykuły Polbruk Complex | kostka brukowa