Produkty
Inspiracje

TOPowy taras na lata

Współczesne obiekty i rozwiązania architektoniczne wyraźnie pokazują, że nowoczesna przestrzeń powinna być nie tylko stylowa, ale i funkcjonalna. Trendy te przenikają również do świata materiałów nawierzchniowych, czego efektem jest linia

TOP firmy Polbruk. Tworzące ją trzy modele płyt typu wet-cast - Lira, Aura i Linea - łączą w sobie solidność z elegancją i zwiększają możliwości aranżacyjne tarasu.

Bogata oferta płyt wet-cast z linii TOP Polbruk pozwala zaaranżować przestrzeń tarasu na posesjach o różnym charakterze i stylu. Polbruk Linea, które idealnie naśladują niejednolitą fakturę oraz delikatną kolorystykę skał wapiennych, pozwalają uzupełnić aranżacje minimalistyczne i w stylu industrialnym.

Natomiast Polbruk Aura, o surowym wyglądzie płomieniowanego granitu, doskonale sprawdzają się w projektach modernistycznych. Z kolei Polbruk Lira, będąca imitacją naturalnych drewnianych desek, dopełnia projekty inspirowane stylem skandynawskim oraz modnym nurtem eko.

Dzięki płytom wet-cast nawierzchnia tarasu dostarcza ciekawych doznań wizualnych. Co ważne, wysoki stopień estetyki osiągnięty został bez szkody dla wytrzymałości samych wyrobów, które są tak stylowe, jak i odporne na obciążenia oraz intensywną eksploatację.

 

 

Artykuł do pobrania
PDF 345.29 kB
Pobierz
Zobacz również
Inspiracje Uroki różnych faktur Czytaj dalej
Inspiracje Kolory dobrze dobrane Czytaj dalej
Znajdź podobne artykuły Polbruk Aura | Polbruk Lira | Polbruk Linea taras