Inspiracje

TOPowy taras na lata

Współczesne obiekty i rozwiązania architektoniczne wyraźnie pokazują, że nowoczesna przestrzeń powinna być nie tylko stylowa, ale i funkcjonalna. Trendy te przenikają również do świata materiałów nawierzchniowych, czego efektem jest linia

TOP firmy Polbruk. Tworzące ją trzy modele płyt typu wet-cast - Lira, Aura i Linea - łączą w sobie solidność z elegancją i zwiększają możliwości aranżacyjne tarasu.

Bogata oferta płyt wet-cast z linii TOP Polbruk pozwala zaaranżować przestrzeń tarasu na posesjach o różnym charakterze i stylu. Polbruk Linea, które idealnie naśladują niejednolitą fakturę oraz delikatną kolorystykę skał wapiennych, pozwalają uzupełnić aranżacje minimalistyczne i w stylu industrialnym.

Natomiast Polbruk Aura, o surowym wyglądzie płomieniowanego granitu, doskonale sprawdzają się w projektach modernistycznych. Z kolei Polbruk Lira, będąca imitacją naturalnych drewnianych desek, dopełnia projekty inspirowane stylem skandynawskim oraz modnym nurtem eko.

Dzięki płytom wet-cast nawierzchnia tarasu dostarcza ciekawych doznań wizualnych. Co ważne, wysoki stopień estetyki osiągnięty został bez szkody dla wytrzymałości samych wyrobów, które są tak stylowe, jak i odporne na obciążenia oraz intensywną eksploatację.

 

 

Artykuł do pobrania
PDF 345.29 kB
Pobierz
Znajdź podobne artykuły Polbruk Aura | Polbruk Lira | Polbruk Linea taras