Inspiracje

Jak wybrać kostkę brukową?

Przed dokonaniem wyboru kostki brukowej, warto zastanowić się: jaką rolę będzie ona pełnić na naszej posesji, czy ładnie wkomponuje się w otoczenie domu oraz czy jej parametry techniczne pozwolą użytkować produkt przez wiele lat.

Kostka brukowa powinna odznaczać się wyjątkową estetyką, ale zarazem wytrzymałością, gwarantującą zadowolenie z produktu na lata. Z tego względu warto stawiać na pewnych producentów o sprawdzonej renomie, jak Polbruk S.A. Dlaczego Polbruk? 

Firma oferuje szeroki wachlarz kostek brukowych i elementów małej architektury o wyjątkowym designie, dając gwarancję wysokiej jakości. Potwierdzają to właściciele domów, którzy zdecydowali się zaaranżować przestrzeń kostką brukową tej firmy. Czym kierowali się przy wyborze? Opowiada Sebastian Kociński.

- Najważniejsza była estetyka produktu - możliwość wyboru wielu kolorów i kształtów, które pozwoliłyby stworzyć lekką, a zarazem stabilną konstrukcję, taka która posiada Polbruk Teriso (pastel). Nie bez znaczenia była również renoma firmy oraz kwestie techniczne - gwarancja utrzymania koloru, łatwość czyszczenia oraz użytkowania.

Dzięki profesjonalnemu doradztwu ze strony firmy, w ramach usługi projektowej, udało się zaaranżować przestrzeń w taki sposób, że obecnie pełni ona rolę swoistego placu wystawowego dla osób przejezdnych, które zatrzymują się przed domem, aby z bliska obejrzeć kostkę brukową Polbruk, a czasem nawet dopytać o parę rzeczy związanych z jej użytkowaniem - wyjaśnia Sebastian Kociński.

 

Artykuł do pobrania
PDF 307,73 kB
Pobierz
Znajdź podobne artykuły Polbruk Teriso | kostka brukowa