Produkty
Praca

Kierownik Zakładu

Polbruk S.A. to lider rynku kostki brukowej w Polsce, z 18 zakładami produkcyjnymi oraz silną siecią dystrybucji na terenie całego kraju. Przynależność do irlandzkiej Grupy CRH plc, światowego lidera w produkcji i dystrybucji materiałów budowlanych, motywuje nas do ciągłego, dynamicznego rozwoju.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Zakładu | Łódź

Główne zadania​:​

- Zarządzanie i organizacja pracy linii produkcyjnej oraz podległych pracowników,
- Nadzór nad parkiem maszynowym i infrastrukturą Zakładu,
- Utrzymanie wysokich standardów bezpieczeństwa i higieny pracy,
- Realizacja zadań wynikających z planu produkcji, zgodnie z wymogami jakościowymi i wydajnościowymi,
- Gospodarka powierzonym mieniem i zabezpieczenie środków pracy,
- Analiza wskaźników KPI i raportowanie do Zarządu.

Oczekiwania:

- Wykształcenie wyższe techniczne (elektryczne, mechaniczne lub budowalne),
- Doświadczenie w kierowaniu zakładem produkcyjnym,
- Doświadczenie w obszarze zarządzania zespołem, delegowaniu zadań i motywowaniu pracowników,
- Zdolności organizacyjne, komunikatywność,
- Samodzielność w podejmowaniu decyzji,
- Dokładność, sumienność, zaangażowanie,
- Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy:

- Zatrudnienie w renomowanej firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
- Możliwość osobistego rozwoju i zdobywanie nowego doświadczenia,
- Niezbędne narzędzia pracy,
- Doskonalenie języka angielskiego z pomocą profesjonalnych lektorów.

Więcej o nas: www.polbruk.pl

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:  rekrutacja@polbruk.pl​

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Na dokumentach prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 101, poz. 926 z późn. zm. )”.