Produkty
Praca

Kierownik Zmiany

Polbruk S.A. to lider rynku kostki brukowej w Polsce, z 18 zakładami produkcyjnymi oraz silną siecią dystrybucji na terenie całego kraju. Przynależność do irlandzkiej Grupy CRH plc, światowego lidera w produkcji i dystrybucji materiałów budowlanych, motywuje nas do ciągłego, dynamicznego rozwoju.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Kierownik Zmiany | Łódź

Główne zadania​:​

- Organizacja procesu produkcyjnego i pracy podległych pracowników,
- Utrzymanie wysokich standardów bezpieczeństwa i higieny pracy,
- Realizacja zadań wynikających z planu produkcji, zgodnie z wymogami jakościowymi i wydajnościowymi,
- Gospodarka powierzonym mieniem i zabezpieczenie środków pracy,

Oczekiwania:

- Wykształcenie wyższe techniczne (elektryk, automatyk, elektronik lub pokrewne),
- Znajomość zagadnień mechaniki, hydrauliki siłowej, pneumatyki i elektrotechniki,
- Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office),
- Prawo jazdy kat.B,
- Zdolności organizacyjne, komunikatywność,
- Samodzielność w podejmowaniu decyzji,
- Dokładność, sumienność, zaangażowanie,
- Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- Zatrudnienie na umowę o pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
- Możliwość osobistego rozwoju i zdobywanie nowego doświadczenia,
- Doskonalenie języka angielskiego z pomocą profesjonalnych lektorów,
- Dofinansowanie zajęć sportowych.

Więcej o nas: www.polbruk.pl

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:  arkadiusz.gierek@polbruk.pl​

Firma zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Na dokumentach prosimy umieścić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 101, poz. 926 z późn. zm. )”.