Strefa architekta

Witaj w strefie dla profesjonalistów. Znajdziesz tu więcej szczegółów technicznych dotyczących wyrobów marki Polbruk. Przejdź do katalogu, wybierz interesującą cię kategorię, zapoznaj się z charakterystyką oraz rekomendacjami, dotyczącymi zastosowania produktów Polbruk.

Biblioteki CAD

Specjalnie dla architektów przygotowaliśmy bogatą bibliotekę profesjonalnie przygotowanych plików CAD. Szeroka gama gotowych wzorów ułożenia kostki, prezentacja kolorystyki oraz samych produktów, znacząco ułatwia zaprojektowanie określonych przestrzeni, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla deweloperów, czy planistów urbanistycznych.

Wybierz produkt

Kostki
Exa - Specyfikacja produktu
PDF 1,09 MB
Polbruk Exa
DWG 609,95 kB
Polbruk Exa
SKP 89,02 kB
7Z 1,56 MB

Nasi architekci

Zachęcamy do skorzystania z wiedzy i umiejętności naszego działu projektowego. Jeśli masz pytania, zapraszamy! Projektanci Polbruk fachowo pomogą Ci oraz doradzą zastosowanie naszych produktów, a także zaprezentują próbki kostek i innych wyrobów.

Główny projektant

Wojciech Średniawa
tel. 606 962 194
email: wojciech.sredniawa@polbruk.pl

Formularze zlecenia projektu
prosimy przesyłać na adres
projekt@polbruk.pl

Region północny

Daria Kowalczyk-Tissler
Gdańsk
tel. 519 831 409
email: daria.kowalczyk@polbruk.pl

Rafał Matyjasek
Bydgoszcz
tel. 605 634 295
email: rafal.matyjasek@polbruk.pl

Region centralny

Sylwia Kosterna
Warszawa
tel. 519 710 375
email: sylwia.kosterna@polbruk.pl

Region południowy

Martyna Pilczuk
Rzeszów
tel. 507 782 353
email: martyna.cisowska@polbruk.pl

Krzysztof Jasik
Kielce
tel. 519 076 515
email: krzysztof.jasik@polbruk.pl

Agnieszka Kępa
Kraków
tel. 517 831 467
email: agnieszka.kepa@polbruk.pl

Aleksandra Brzyska​​
Dębica
tel. 517 805 375
email: aleksandra.brzyska@polbruk.pl

Kinga Rado-Koper
Rzeszów
tel. 605 634 472
email: kinga.rado@polbruk.pl

Marta Stachyra
Lublin
tel. 798 660 029
email: marta.stachyra@polbruk.pl

Region zachodni

Mateusz Gałuszka
Legnica
tel. 519 516 217
email: mateusz.galuszka@polbruk.pl

Kinga Kluczyńska
Tarnowskie Góry
tel. 511 859 950
email: kinga.kluczynska@polbruk.pl

Informacje produktowe

Warunki prawidłowej zabudowy /
Warunki gwarancji
PDF 0 kB
pobierz
Materiały dotyczące produktów