Новини

Zapraszamy do kibicowania ZAKSIE

W ostatniej kolejce PlusLigi zespół piłki siatkowej ZAKSA Kędzierzyn-Koźle wygrał z aktualnym mistrzem Asseco Resovią Rzeszów 3:1. Tym samym drużyna z województwa opolskiego umocniła się na prowadzeniu w tabeli.

Przed nami niemniejsze emocje – w kolejnym ligowym hicie ZAKSA zmierzy się na własnym parkiecie z PGE Skrą Bełchatów. Mecz już w niedzielę 6 marca o godzinie 14.45. Transmisja na Polsat Sport!

Firma Polbruk SA wspiera ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle w drodze po mistrzostwo Polski.
ZAKSA to polski męski klub siatkarski z siedzibą w Kędzierzynie-Koźlu. Jeden z najbardziej zasłużonych klubów w historii polskiej siatkówki. Aktualnym trenerem jest Włoch Ferdinando De Giorgi, natomiast prezesem klubu znany kibicom Sebastian Świderski. Zespół ostatnie wielkie triumfy święcił w 2011 roku, gdy klub wywalczył wicemistrzostwo Polski i zajął 2. miejsce w Pucharze CEV. Wspólnie z nadzieją spoglądamy w przyszłość i wspieramy się w osiąganiu najwyższych celów.

Polecamy Waszej uwadze skrót meczu z Asseco Resovią Rzeszów: http://www.polsatsport.pl/film/zaksa-kedzierzyn-kozle-asseco-resovia-31-skrot-meczu_6372652